niedziela, 14 listopada 2010

Nieszczęścia sprzężone

W zasadzie nie ma tu nic do komentowania z zakresu kampanii wyborczej. Jako, że poświęciłam temu chłopcu cały post, czuje się w obowiązku nadmienić o jego dalszych losach. Otóż sławny kandydat na radnego Jaworzna, który zaliczył rozbrajającą wpadkę na antenie lokalnej TV - Dawid Ch. bo tak należy teraz o nim pisać został aresztowany za posiadanie narkotyków.

http://kontakt24.tvn.pl/temat,kandydat-od-telewizyjnej-wpadki-zatrzymany-za-narkotyki,38217.html?grupa=najnowsze

Okaże się pewnie, że popalał niewielkie ilości konopii indyjskich. Niestety w naszym kraju jest to ciężkie przestępstwo, a już na pewno wystarczający powód by żadna partia nie chciała mieć z takim delikwentem nic do czynienia.

Sądząc po komentarzach ten kolejny "wyskok" mógłby panu Dawidowi tylko pomóc, bo po raz kolejny zyskał popularność, a w dodatku wydał się "podobny do ludzi". Swój chłopak można rzec. Szkoda, że prawdopodobnie nie przekonamy się jak zweryfikowali go wyborcy, bo musiał złożyć pisemne oświadczenie o wystąpieniu z partii i rezygnacji z udziału w wyborach.

Zastanawiam się jeszcze z marketingowego punktu widzenia kiedy (bo z pewnością jest to kwestia czasu) doczekamy się w Polsce poważnego ruchu politycznego, który w sposób otwarty będzie domagał się legalizacji lekkich narkotyków, albo kiedy któraś z już istniejących partii zaproponuje taką ustawę.
Póki co zmiany idą w kierunku dokładnie przeciwnym bo za niecałą godzinę wejdzie w życie ustawa zabraniająca palenia tytoniu właściwie w całej przestrzeni publicznej.

8 komentarzy:

 1. witam , Widzę po opisie na blogu .. ze jest pani psychologiem .. czy można prosić o małe rady ? ..
  jak tak , to zostawie na siebie namiary..
  patis192vp.pl
  gadu:20515964
  http://www.lobuzy-denis-justin.blog.onet.pl/

  Pozdrawiam . Patrycja

  OdpowiedzUsuń
 2. przepraszam pomyłka w adresie:
  patis19@vp.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Powinno być ustanowione takie prawo, które pozwala każdemu robić zdjęcia osobom palącym w przestrzeni publicznej a następnie na tej podstawie domagać się od nich odszkodowania za zatrucie powietrza, którym się oddychało.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Blog z przymrózeniem oka o Polsce i Polakach.
  http://polakowo.blogspot.com/
  Zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 5. Polityka i psychologia to ciekawe połączenie.:) Pozdrawiamy.

  OdpowiedzUsuń
 6. każdemu może się zdarzyć ::)

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam zapraszam wszystkich do odwiedzenia mojej strony
  www.zmienmyto.pl
  Serwis powstał w odpowiedzi na brak konkretnych wiadomości w mediach głównego nurtu, na karmieniu nas tematami zastępczymi. Pragniemy stworzyć, przy udziale użytkowników alternatywne źródło informacji oraz nagłaśniać patologię polskiego systemu prawnego, pracy urzędów, sądów oraz rządu. W tym celu stworzona została zakładka Poczekalnia, w której każdy chętny może opisać sprawę nadużycia władzy, wskazać paradoks prawny w Polsce, napisać ciekawy artykuł lub podzielić się interesującą opinią. Jeżeli wpis przypadnie do gustu innym użytkownikom na podstawie głosowania ,,+" i ,,-" zostanie przeniesiony na stronę główną lub do działu Publicystyka w zależności od tematyki. Razem można coś zmienić.

  OdpowiedzUsuń
 8. Może na tym próbował zrobić sobie kampanię :)? tylko nie tak poszło jak trzeba

  OdpowiedzUsuń